SON DAKİKA

Ticaret Ve İş Dünyasınının Sevilen İsmi Atakan Taşur

Bu haber 19.6.2017 16:30:24 'de eklendi ve 60759 kez görüntülendi.

 

Atakan TAŞUR.. İstanbul doğumlu bir ailenin tek çocuğu, Türkiye onu Bilgi İletişim Teknolojileri ve Medyada ki  başarılı organizasyonları ile tanıdı. İşine ve kendine hayran bir iş insanı olan Atakan TAŞUR’ un hayatındaki en önemli öncelikleri olarak ailesi gelmektedir. 2004 yılında bilişim sektörüne adım atan başarılı iş dünyası insanı olan Atakan TAŞUR’ uzun yıllar boyunca birçok seminer, konferanslara katılmış ticaret hayatında hergün kendini bir adım öteye götürmek için mücadele vermiştir.

 

 

 

Atakan TAŞUR’ UN TİCARET VE İŞ HAYATI

Atakan TAŞUR 2004 yılından beri hem öğrenimini sürdürerek hem iş hayatında bulunarak sürekli ilerleyen bilgi çağında araştırmacı ve girişimcilik duygusu ile Bilgisayar Donanım bölümünü okumuş, bu dönemlerde farklı şirketlerde görev alarak 2013’yılında BHS GROUP şirketine ortak olarak kendi işini kurmuştur. BHS GROUP, bilişim teknolojileri, web yazılım hizmetleri, danışmanlık, medya pr, organizasyon, sosyal medya yönetimi, pazarlama, olmak üzere birçok ticaret alanında yer almaktadır. Atakan TAŞUR, globalleşen dünya’da öğrenmeye ve bilgi üretmeye açık düşünce tarzıyla haraket ederek, örnek aldığı ve 2017 yılında Medya danışmanlık görevini üstlendiği Türkiye’ nin en tanınmış İş Adamlarından YAŞAR KARAKELLE GRUP Yönetim Kurulu Başkanı Yaşar KARAKELLE’ ile birlikte çalışmaktadır. Atakan TAŞUR uzun yıllar biriktirdiği bilgi ve medya ilişkileri tecrübesiyle,  Kıbrısın ünlü Magazin Sitesi CYPAPARAZZİ  ile KKTC TÜRKİYE YILIN EN İYİLERİ ÖDÜL GECESİ ‘ni düzenlemiş, kendini daha çok kitleye sevdirmiş ve gündemde yerini almıştır.

 

Türkiye’ de geçtiğimiz aylarda sonuçlanan referandum seçimlerinde İş Adamı Yaşar KARAKELLE’nin başlatmış olduğu referanduma EVET  çalışmalarında siyasette’de görev almıştır. 2017 yılının başlarından itibaren ise örnek aldığı ve sevdiği kişi olan İş Adamı YAŞAR KARAKELLE’ nin imtiyaz sahipliğini yaptığı www.gundemekonomi.com ve www.tcmagazin.com ‘ un Genel Yayın Yönetmenliğini sürdürmektedir.

 

 

 

 SON DAKİKA HABERLERİ
SON EKLENEN HABERLER
İLGİLİ HABERLER